press handy ortung russland smartphone orten software handy ortung handynummer spyware for the iphone 6s handy orten app heimlich iphone 6 spionage kamera link
Bajkowe gotowanie – warsztaty kulinarno-edukacyjne - relacja

3 sierpnia w naszej bibliotece odbyły się warsztaty edukacyjno – kulinarne ph. "Bajkowe Gotowanie", które poprowadziły doświadczone edukatorki i specjalistki żywienia: Agata Szczebyło ze Stowarzyszenia DIETANOVA i Anna Dalanowska – Buda z Poradni DietaMINA.

Dzieci uczestniczące w projekcie edukacji żywieniowej dowiedziały się, jak zdrowo i smacznie jeść. Miały też okazję poznać wiele nowych produktów i smaków. Pomagały bajkowym bohaterom prawidłowo skomponować posiłek z pysznych produktów - posiłek dający siłę, energię, zdrowie i uśmiech. Samodzielnie przygotowały owsiankę ze świeżymi i suszonymi owocami oraz orzechami, jogurtem naturalnym i miodem. Tak skomponowana, śliczna i kolorowa porcja smakowała wszystkim, nawet w upalny, letni dzień.

Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki wiedzą już, jak żywienie wpływa na ich zdrowie i samopoczucie.
W warsztatach wzięły udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola "SMYK" w Jarosławiu oraz najmłodsi czytelnicy biblioteki wraz z opiekunami.

Projekt finansowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020

Organizatorowi projektu - Stowarzyszeniu DIETANOVA dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów.

PLAKAT www.bajkowegotowanie.jpg