press handy ortung russland smartphone orten software handy ortung handynummer spyware for the iphone 6s handy orten app heimlich iphone 6 spionage kamera link
Spotkanie autorskie z Wojciechem Zawiołą

Szanowni Państwo, 

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z Wojciechem Zawiołą - dziennikarzem, komentatorem sportowym, pisarzem, a przede wszystkim wyjątkowym człowiekiem, który parokrotnie gościł już w Jarosławiu jako wykładowca dziennikarstwa dla klas o tym profilu w I LO im. M. Kopernika oraz jako gość specjalny Jarosławskich Potyczek Ortograficznych.

Wojciech Zawioła ,,obserwuje, a potem opisuje i komentuje. To autor dwóch powieści: "Jest takie miejsce..." i "Szukaj mnie" a także czterech biografii: Mariusza Czerkawskiego, Roberta Lewandowskiego, Karola Jabłońskiego i Agnieszki Rylik. Dziennikarz Canal Plus Sport i prezenter wiadomości w TVN i TVN24. Zbzikowany na punkcie sportu, oszalały na punkcie muzyki. Wielbiciel twórczości z duszą” - tak opisuje go blog ANYWHERE.

Spotkanie odbędzie się 25.05.2017 r. O godz. 18:00 w sali multimedialnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu, ul. Jakuba Makary 1.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Wyszukiwarka

Facebook