press handy ortung russland smartphone orten software handy ortung handynummer spyware for the iphone 6s handy orten app heimlich iphone 6 spionage kamera link
Wydarzenie 2016 – konkurs plastyczny

Uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt.”Wydarzenie 2016”.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania dzieci i młodzieży życiem społecznym naszego miasta, popularyzacja różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni uczniów.
Zadaniem uczestnika konkursu jest pokazanie przez projekt, najważniejszego wydarzenia 2016 roku w Jarosławiu.

Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i okolicznościowe dyplomy.

Nadesłane prace zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu, ul. ks. Jakuba Makary 1

Prace należy dostarczyć w terminie do 12.06.2017 r.

Szczegółowe warunki uczestnictwa zawiera Regulamin konkursu (załącznik).

Organizatorzy:

Młodzieżowa Rada Miasta