press handy ortung russland smartphone orten software handy ortung handynummer spyware for the iphone 6s handy orten app heimlich iphone 6 spionage kamera link
Tydzień Bibliotek 2017

W dniach od 8 do 15 maja br. odbędzie się XIV edycja ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek ph.: "Biblioteka. Oczywiście!".

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę kulturalną, m.in. spotkania, warsztaty, konkursy, lekcje biblioteczne, projekcje filmowe itp.

W ramach Tygodnia Bibliotek odbędzie się V Jarosławska Noc Bibliotek, która wprowadzi nas w świat teatru. W ten wyjątkowy wieczór zobaczyć będzie można:

spektakl „Poskromienie złośnicy”, kabaret „Historia kołem się toczy”, piosenki estradowe „Zapomniane melodie” oraz projekcję „W świecie bohaterów szekspirowskich i pięknej muzyki filmowej”.

Po raz drugi zaprosimy najmłodszych czytelników na Festiwal Logopedyczny pt.: "Z piratami baw się sylabami".

W ramach cyklu Ludzie z Pasją odbędzie się spotkanie z dr Jerzym Witkiewiczem "Moje afrykańskie podróże".

Już dziś zapraszamy, z nadzieją, że czas spędzony u nas, będzie dla Państwa najlepszym wyborem, w myśl tegorocznego hasła "Biblioteka. Oczywiście!".

Szczegółowy terminarz imprez znajduje się w Programie Tygodnia Bibliotek 2017.

Program Tygodnia Bibliotek 2017.pdf